Göztepe Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlık katında düzenlenen törene Rektörümüz Prof. Dr. M. Emin Arat, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Mehmet Ersoy, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Bozlağan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Nihat Güllüoğlu,Kurumsal İletişim Koordinatörü Doç.Dr. Şaziye Abdurrahmanoğlu, öğretim üyeleri, öğrenciler ve mezunlar katıldı.

Derneğimiz adına ise Genel Başkan Hikmet Kabuk, İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz, İstanbul Şube yönetiminden Afet Özyurt,Burak Altun ile Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahan hazır bulundular.

Mezunlar ofisinin koordinatörlüğünü Doç. Dr. İlknur Esen Yıldırım,Kariyer merkezi koordinatörlüğünü ise Doç. Dr. Berat Birfin yürütecek.

Tören, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği Genel Başkanı Hikmet Kabuk’un konuşmasıyla başladı. Başkan Kabuk’un ardından Rektör Arat da konuşma yaptı. Üniversitemiz yöneticilerinin kurdele kesme merasiminin ardından tören; canlı müzik dinletisi ve kokteyl ile sona erdi.