Değerli Üyemiz ,

Bildiğiniz gibi 1990 yılında Ankara’da kurulan Vakfımız , 1995 yılında idari merkezini İstanbul’a taşıdı. Kurulduğu günden beri fakültemiz öğrencilerinin meslek bilgilerinin geliştirilmesi, geleceğe dönük planlarının etkili bir şekilde gerçekleşmesi ve mezunlarımız için çeşitli çalışmalar yapan Vakıf merkezimiz , İstanbul Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığından 29 yıllığına irtifak hakkını elde ederek kiraladığı Cumhuriyet Caddesi Pangaltı Palas Ap. No:65 Kat 2 Elmadağ/ŞİŞLİ adresinde bulunmaktadır.

Binanın çok eski olması ve mülk sahibi Milli Emlak tarafından herhangi bir tamir bakım yapılmaması nedeniyle bir süredir kiraladığımız daireyi kullanma imkanımız olamamıştı . Bu yılın ortalarında Maltepe Belediyesi ve Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş başta olmak üzere değerli üyelerimizin , dostlarımızın katkıları ile dairemiz gerekli restorasyon çalışmaları yapılarak kullanılır hale getirilmiştir.

26 Kasım 2023 tarihinde bir araya gelerek destekçilerimize teşekkür ettik ve ileriye dönük çalışmalarımız ile ilgili görüş alış verişinde bulunduk , dairemizi de uzun bir aradan sonra tekrar kullanıma açtık .

Bu güzel günümüzde bizlerle birlikte olan mutluluğumuzu paylaşan ileriye dönük çalışmalarımız ile ilgili görüş ve önerilerini sunan üyelerimize, sponsorlarımıza ; tekrar teşekkür ediyor bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada birlik ve beraberlik içinde başarılı çalışmalar yapmayı diliyoruz . Sevgi ve saygılarımızla,

Nurdan Bilgin SİRMAN
İSTİVAK BAŞKANI

İlgili Yazılar