Bildiğiniz üzere , Marmara Üniversitesi İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi medikal ürün ihtiyaçlarını karşılamak üzere 25 Mart 7 Nisan arası Mavi Haliç Lions Kulübü ve Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği ile birlikte başlattığımız çalışmamız büyük ilgi gördü.

Çevremizdeki dostlarımızın desteği ile verilen katkı tahminimizin üzerinde büyüdü.

Bu arada Hastane Başhekimliğinin verdigi ilk listeyi karşılayan başka bir grup olunca Başhekimlik tarafımıza daha başka acil medikal ürün ihtiyaç listesi gönderdi. Biz de kısa sürede elimizdeki imkanları değerlendirmek üzere ilgili firmalardan ürün fiyatları aldık.

Yapılan çalışmalar sonrasında alınan Termometreler,Mekanik Tansiyon Aletleri, Oksimetreler , Marmara Üniversitesi İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne , Genel Cerrahi Maskeleri ise ihtiyaç talebinde bulunan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne teslim edildi.

Kısa sürede konuya duyarlı dostlarımızın katkılarıyla toplanan yaklaşık 17.000.-TL yerini buldu. Bu çalışmalara Vakfımızın ve Üyelerimizin yaptığı katkılar için Marmara Üniversitesi İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından Liv Hospital Ulus’ta 23 Haziran 2020 tarihinde düzenlenen bir tören ile Vakfımıza “Teşekkür Plaketi” sunuldu.

Törene Vakfımızı temsilen Vakıf Başkanı Nurdan SİRMAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Bihin EDİGE katıldı

 

.

İlgili Yazılar