Hüseyin Natık KİŞİOĞLU

   1960 yılı Elazığ’da doğumlu, ilk, orta ve liseyi sırasıyla Elazığ ve Ankara’da okudu. 1982 yılında Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi “Siyaset ve Yönetim” bölümünden mezun oldu. 1985 yılında Hürriyet Holding bünyesinde başladığı iş yaşamını 1998 yılına kadar ülkemizin önde gelen medya kuruluşlarında orta ve üst düzey yönetici olarak sürdürdü.
1998 yılında Otomotiv ve Gayrimenkul Pazarlama konularında faaliyet gösteren ilk şirketini kurdu. Şu anda Reklamcılık, Mecra Pazarlama, Perakende Sektörüne yönelik yayıncılık ile İnşaat ve Gayrimenkul Pazarlama konularında faaliyet gösteren dört şirketin Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Sosyal yaşamında, Çanakkale Savaşları Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Şehitlikleri İmar Vakfı Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Tartışma Kulübü kurucular kurulu üyesidir.
Kişioğlu 2018 yılında yayın hayatına başlayan “Anafarta” Tarih Dergisi Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Hüseyin Kişioğlu, İSTİVAK yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesidir. Halen İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.
Hüseyin Kişioğlu evli ve iki çocuk babasıdır.