Derneğimizin 88. Okulumuzun 141. kuruluş yıldönümü, İstiklal Caddesindeki Lokalimizde düzenlenen kokteyl ile kutlandı.  Soğuk ve yağışlı hava koşullarına  rağmen  yüzden fazla katılımcının katıldığı kokteyl coşku en üst seviyedeydi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra, iki öğrencimiz, Atatürk’ün Yüksek Ticaretliler’e Hitabesini okudu.

İstanbul Şube Başkanımızın açılış konuşmasından sonra, sırasıyla Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Yılmaz,  İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Vahap Adıyaman, İSMMMO Başkanı Erol Demirel, İSTİVAK Başkanı Nurdan Sirman, Marmara Mezunlar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın, Geçmiş dönem Genel Başkanlarından Mustafa Karsavuran, SÜRGEM Genel Sekreteri Ziya Disanlı ve Genel Başkanımız  Mustafa Harputluoğlu konuşmalarını yaptılar.

Prof Dr. Ergun Tuna, Prof. Dr. Vural Akarçay, Prof Dr. Ercan Gegez, Doç.Dr. Saygun Gürpınar ve Siyasal Bilgiler Fak.Sekreteri Fahrettin Çelen, katılamadıkları için kutlamalarını bildirdiler.Gece, müzik ziyafeti ile devam etti ve coşkulu pasta kesimi ile sonlandı.

Soğuk ve yağışlı havaya rağmen katılım gösteren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

İlgili Yazılar