Buradayım & İstivak Mayıs Semineri

Buradayım & İstivak işbirliği ile 11.05.2019 Cumartesi günü saat 14.00’da Araştırmacı Psikolog Yazar AZRA KOHEN Burslu eğitim gören Marmara Üniversitesi öğrencilerimize eğitim bursu katkısı için düzenlediğimiz  “Bu Hayatı Nasıl Yaşamalı” konulu, Lokalimiz de düzenlediğimiz seminerimiz de bizlerle birlikte oldu. Öncelikle Azra Kohen’ e değerli katkılarından dolayı çok çok teşekkür ediyoruz.

Seminerde Üyemiz Program Yapımcısı Yazar Bihin Edige,  Fitness Eğitmeni Nefes Terapisti Atalay Nalbantoğlu , Kişisel Gelişim Uzmanı Yazar Füsun Çil Taşlı, Kişisel Gelişim Uzmanı Zafer Yılmaz’da yaptıkları konuşmalarla katılımcıları bilgilendirdiler .

Yoğun ilgi gören , yüksek sayıda katılımcı ile gerçekleşen seminere ; İSTİVAK Başkanı Nurdan Sirman , İSTİVAK Genel Sekreteri Süleyman Karadağ , İSTİVAK Yönetim Kurulu Üyesi Bihin Edige , MÜ Mezun Dernekleri Federasyonu Başkan Yard.Saffet Açıkgöz , Dernek Istanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Oya Erakıncı ve Gülşen Balkan ‘ın yanı sıra Vakfımızdan burs alan öğrencilerde katıldı.