Derneğimiz Genel Merkezi tarafından düzenlenen 2019 yılı Eşgüdüm Toplantısı İstanbul-Ankara-Giresun Şubelerimizin katılımıyla Bolu Termal Otelde 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde Bolu Termal Otel’de yapıldı.Toplantıya Derneğimiz Genel Başkanı Mustafa Karsavuran, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Şube Başkanı Ömer Faruk Gürpınar, Ankara Şube Başkanı Davut Özdemir, Giresun Şube Başkanı M. Talip Gülen ve şube yönetim ve denetim kurulu üyeleri katıldılar.

Toplantı, Mustafa Karsavuran yönetiminde geçmiş dönem çalışmalarının değerlendirilmesi gündemiyle açıldı. Genel Merkez Genel Sekreteri , İstanbul, Ankara ve Giresun Şube Başkanları tarafından yapılan konuşmalarda, bugüne kadar yapılan çalışmalarına yönelik değerlendirmeler yapılarak, ileriye dönük planlanan proje ve etkinlikler hakkında bilgi verildi.

Şube Komisyon Başkanlarının da söz aldığı toplantıda, komisyonların görev ve sorumluluk alanları ile ilgili sunumlar yapılarak, yürütülen çalışmalar ve gelecek projeler hakkında aydınlatıcı bilgiler verildi.

Tüm katılımcıların yoğun ilgisi ve değerli katkıları ile Yüksek Ticaret camiası açısından son derece verimli bir toplantı oldu.