1991 mezunları ile daha önceden mezun olmasına rağmen belgelerini alamamış üyelerimizin katılımıyla düzenlenen Onur Belgesi Töreninde ; çok sayıda mezunumuz ve aileleri katıldı.Programın sunumunu İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi İhsan KARAUĞUZ üstlendi.Açılış konuşmasını İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ yaparken,Ankara Şube Başkanı Davut ÖZDEMİR,İstivak Mütevelli heyeti Başkan Yardımcısı Saffet AÇIKGÖZ,Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nuran CÖMERT,Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Şahamet BÜLBÜL,Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Federasyonu Başkanı Sabri TÜMER ve Genel Başkan Hikmet KABUK da söz alarak konuklara hitap ettiler.Çok değerli hocalarımız Prof.Dr.Vural AKARÇAY,Prof.Dr.Ergun TUNA öğrencilerine birer konuşma yaparak bazı anılarını anlattılar.

Derneğimiz Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri,İSTİVAK Vakfı Başkanı Nazım TOPLA ile Kavram Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin DURMUŞ da törene katılara destek verdiler.

Daha sonra onur belgeleri takdim edilmeye başlandı. Neşe içinde belgesini alan ve kep giyen arkadaşlarımız tek tek kürsüye gelerek duygu ve düşüncelerini ifade etttiler.Etkinlik sonrası katılımcılara ve konuklara Lokalimiz tarfından ikramlar yapıldı.

Törene katılan ve destekleyen üyelerimize, ailelerine, dernek Genel Merkez ve İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine,Personelimize teşekkür ederiz.

ONUR BELGESİ ALAN MEZUNLARIMIZ…

AYHAN BÖLÜKBAŞI

AYSEL YAŞAR BAŞTUĞ

AYŞİN BARTU DONAT

BEHİYE BEŞER

BERRİN SARAÇ SADIKOĞLU

ELVAN ÜNER AKGÜN

FİLİZ BİLİMLİER

HATİCE AYDOĞAN

HATİCE BERNA POYRAZ

HÜLYA GÖRGÜLÜ ERİŞ

İLKSEN AKINÇ BULUT

MARTA JOSLİN ÇERME

MEHMET PUSA

MİNE SULTAN TOK

NİŞVAN AYDINCIK ÖNAL

ÖZLEM GÖKTAN ŞARKAN

SERPİL ÖZÇORAPSIZ ATILGAN

SEVİM GÜNGÖR

TÜLAY KAFALI

ZUHAL ŞEHİNER EVİN

TÜLÜN YERÖZ ALTINDAŞ

İKBAL ELMAS KAYA

BURHAN KURAK

AYSEL BAYKAM

ÇİĞDEM ALANKUŞ

LÜTFİYE ZERRİ ÖZKAN

MUSTAFA ERDOĞDU

NALAN ÜNAL

NECAT YILMAZ

NEFİSE KATKICI DEMİREZEN

NURHAN SERAP ÖZTOPRAK

RİTA GEDİKOĞLU

RÜSTEM KARABATAK

SIDIKA ARDAL GİRGİN

HÜSEYİN ÖZSALTIK

RECAİ DİNÇTÜRK

SANEM ÖNSÖZ AYDENİZ